رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

سرهنگ محمد حسین حمیدی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: بر اساس آخرین گزارش های دریافتی در حال حاضر در محور‌های کرج – چالوس از میدان امیر کبیر تا سد کرج ،  از تونل کندوان به سمت کرج، باند جنوبی آزادراه تهران – کرج از پل فردیس تا خاتم، باند جنوبی کرج – قزوین از مهرویلا تا پل فردیس، محور فیروزکوه محدوده شیرگاه تا زیراب ، محور هراز محدوده جنگل آمل تا تونل شماره 1 و آب اسک تا لاسم بارترافیکی  نیمه سنگین حاکم است.
   
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا ادامه داد: همچنین در حال حاضر  استان های خراسان شمالی محور بجنورد به جنگل گلستان،  محدوده منجیل در محور رشت – قزوین در استان گیلان و هر دو باند شمالی و جنوبی آزادراه تهران – قم از ترافیک نیمه سنگین برخوردار هستند.

سرهنگ حمیدی افزود: همچنین هم اکنون در محور کرج – چالوس از سد کرج تا تونل کسیل و از خروجی آزادراه تا پل زنگوله ترافیک سنگین حاکم است و محدوده مرزن آباد به دلیل بار ترافیکی بسیار بالا توقف کامل را دارد.

وی با اشاره به آخرین وضعیت جوی جاده های کشور ادامه داد: بر اساس آخرین گزارشات دریافتی از وضعیت جوی جاده‌های کشور در حال حاضر کلیه جاده های کشور جوی آرام و پایدار برخوردار هستند.

سرهنگ حمیدی با اشاره به محور های مسدود اظهار داشت: محور های شمشک به دیزین به دلیل احتمال سقوط بهمن و محور قم به گرمسار به دلیل انجام عملیات راه سازی کماکان تا اطلاع ثانوی مسدود است و نیز محورهای  شهداد به کرمان و فرعی خیرآباد در استان سیستان و بلوچستان به دلیل بارش باران و طغیان رودخانه مسود است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهورناجا خاطرنشان کرد: مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به صورت شبانه روزی با شماره‌ تلفن‌های 882055555 و سایت راهور 120 پاسخگوی آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان خواهد بود.

انتهای پیام/